VillageLink

Головна | ПІДКЛЮЧЕННЯ

ПОСЛУГИПідключення

Підключитись дуже легко!

 

Звернувши увагу на анімацію веб сторінки логічно зрозуміло яким чином все відбувається. Точка доступу високоякісної продукції США Ubiquiti до речі побудована вся мережа VillageLink, встановлюється з зовні  сприймаючі сигнал від базової станції.  В приміщенні вже безпосередньо підключення відбувається до ПК або до WiFi роутера до якого можливо підключити інші пристрої (комунікатор, планшет, ноутбук і т.д)

 

Часті питання

 

1. Підключення по радіо значить, що не буде ніяких проводів?

Це означає, що для стандартного підключення до Вашій будівлі не потрібно підводити кабель - ні телефонний, ні виділений оптичний - ніякої! Замість кабелю Вам на дах буде встановлена антена, яка вловлює спрямований радіосигнал від базової станції. У приміщенні у Вас, звичайно, буде звичайний дріт від комп'ютера до розетки або від телефону до телефонної.

 

2. На що схожа ця ваша антена?

Антена - це невеликий прилад розміром з звичайний аркуш паперу формату А4. Антена кріпиться до щогли, як і будь-яка інша антена на Вашому даху.

 

3. Яка швидкість підключення до мережі Інтернет?

Спочатку Ви підключаєтеся на гарантованій швидкості 2 Мбіт / с. Ця швидкість в більшості випадків перевершує швидкість підключення по телефонних лініях і відрізняється високою стабільністю.

 

4. Як погода впливає на швидкість і якість підключення?

Погода на швидкість і якість підключення не впливає. Все обладнання розраховане на використання в наших кліматичних умовах. Ні хмари, ні дощ, ні туман, ні сніг не завадять Вашій роботі в мережі Інтернет або телефонної розмови.

 

5. Мені доведеться придбати спеціальне обладнання?

Ні, цього робити не потрібно. Необхідне обладнання VillageLink надає Вам у користування на умовах відповідального зберігання. Це знімає з Вас зайві витрати і турботи з гарантійним обслуговуванням, яке здійснюється цілодобово.

 

6. А чи можливо об'єднати дві локальні мережі, минаючи Інтернет?

Це можливо і вітається, називається «підключення точка-точка». Ми запропонуємо Вам спеціальний вигідний тариф, захищену і стійкий зв'язок між Вашими офісами по VPN каналу. Ви зможете як використовувати загальні ресурси мережі, так і здійснювати безкоштовні дзвінки всередині мережі, натиснувши всього пару клавіш. При цьому зовнішні міські телефони будуть вільні для дзвінків клієнтів, а дорогі канали підключення до Інтернет не завантажені внутрішнім трафіком. Наприклад, Ви можете таким чином об'єднати центральний офіс і віддалений склад або мережу магазинів.

 

7. Як можна оплатити ваші послуги?

За допомогою платіжних терміналів "24nonStop" швидко та без черг сплачуйте Інтернет, також через будь який банк по квитанції.

КОНТАКТИ

  • +380 44 377 7 377

Перевірка рахунку